UZMANĪBU Jūs lietojat vecu Internet Explorer pārlūku, līdz ar ko nebūs iespējams izmantot visas mājaslapas tehniskās iespējas!
Sīkdatnes! LRVK mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes!

Jaunumi

Nevajag aizbildināties, vajag strādāt!

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa

Pēc nesen publiskotās Valsts kontroles revīzijas par sociālās palīdzības sniegšanu pašvaldībās publiskajā telpā parādījās dažu pašvaldību darbinieku taisnošanās, ka viņiem nav pieejamas vajadzīgās datubāzes, ka nevar zināt palīdzības prasītāju patieso materiālo stāvokli un vispār – cilvēki paši ir atbildīgi par ziņām, ko sniedz dienestam. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar aizsardzības ministru

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa un VK padomes locekle, Otrā revīzijas departamenta direktore Ilze Grīnhofa šodien tikās ar aizsardzības ministru Raimondu Vējoni. Galvenā uzmanība sarunā tika pievērsta pēdējām revīzijām aizsardzības jomā. R.Vējonis uzklausīja VK amatpersonu informāciju par revīzijā Latvijas Republikas Zemessardzē konstatēto un ieteikumiem. Aizsardzības ministrs pauda noteiktu apņemšanos ieteikumus ieviest un rūpīgi sekot konstatēto nepilnību novēršanai. (vairāk…)

Valsts kontrole: Mārupe – kārtējā pašvaldība, kurā trūkst iekšējās kontroles un likumpaklausības

Valsts kontroles apņemšanās katru pašvaldību pārbaudīt ne retāk kā reizi 3 gados ir pamatota un ļoti nepieciešama. To apliecina nupat pabeigtā revīzija Mārupes novada pašvaldībā (pašvaldība) un AS „Mārupes komunālie pakalpojumi” (AS). (vairāk…)

IUB soda iepirkumu likuma pārkāpējus

Pēc Valsts kontroles iesnieguma, Iepirkumu uzraudzības birojs sodījis Priekuļu tehnikuma amatpersonu. Par Publisko iepirkumu likuma pārkāpšanu persona saukta pie administratīvās atbildības un uzlikts naudas sods.

VK: Beidzot jāpilda nolemtais – ātrās palīdzības transports arī Rīgas reģionā ir jānodrošina valstij

Pakāpeniski, jau no 2012. gada, Rīgas reģionā nelaimē nokļuvušos līdz ārstniecības iestādei vajadzēja sākt nogādāt ar jaunām, valstij piederošām ātrās palīdzības automašīnām. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar veselības ministru Gunti Belēviču

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa un veselības ministrs Guntis Belēvičs šodien pārrunāja veselības aprūpes nozares aktualitātes un turpmākās sadarbības iespējas. Sarunā piedalījās arī VK padomes locekle, Trešā revīzijas departamenta direktore Inga Vārava un Veselības ministrijas pārstāves. Īpaša uzmanība tika veltīta nesen pabeigtajai un plašu rezonansi izraisījušai revīzijai, kurā tika vērtēta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta rīcības lietderība, pērkot pakalpojumu par operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa ar autovadītāju nodrošināšanu Rīgas pilsētā un reģionā.

VK: Zemessargu kvalitatīva apmācība ir vitāli svarīga valsts drošībai

Valsts kontrole (VK) ir pabeigusi revīziju par valsts budžeta līdzekļu izlietošanas likumību un efektivitāti, nodrošinot Latvijas Republikas Zemessardzes (ZS) darbību.

Valdība ir atbalstījusi finansējuma piešķiršanu ZS attīstībai un kaujas spēju pilnveidošanai – tikai pirmā attīstības posma pasākumiem līdz 2018.gadam tiks piešķirti 69,09 miljoni euro. (vairāk…)