Sākumlapa » Aktuālā informācija » Jaunumi » Aicinām uz atvērto diskusiju par Jaunsardzi un valsts aizsardzības mācības ieviešanu skolā

Aicinām uz atvērto diskusiju par Jaunsardzi un valsts aizsardzības mācības ieviešanu skolā

31/05/2018 Drukāt šo rakstu

Pirmdien, 4. jūnijā, plkst. 13.00 Latvijas Kara muzejā notiks atvērta diskusija “Jaunsardze un valsts aizsardzības mācība: loma, iespējas un izaicinājumi”, kurā piedalīsies aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, valsts kontroliere Elita Krūmiņa un Jaunsardzes un informācijas centra direktors pulkvežleitnants Aivis Mirbahs.

Diskusijas laikā Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētniece Dr. Ieva Bērziņa prezentēs atziņas par pilsoniskā patriotisma lomu jauniešu izglītībā valsts aizsardzības mācības programmā un valsts attīstībā. Savukārt valsts kontroliere Elita Krūmiņa informēs par likumības un lietderības revīzijas par Jaunsardzes kustību rezultātiem un sniegtajiem ieteikumiem.

Tāpat diskusijā tiks pārrunāta Jaunsardzes loma valsts aizsardzības mācības izveidē un plānošanā, valsts aizsardzības mācības priekšmeta ieviešana skolās, galvenie izaicinājumi un ieguvumi.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *