Sākumlapa » Aktuālā informācija » Jaunumi » Aizsardzības nozarei no līdzekļu tērētāja jākļūst par gudru investoru

Aizsardzības nozarei no līdzekļu tērētāja jākļūst par gudru investoru

22/03/2018 Drukāt šo rakstu

22.martā Valsts kontrole bija aicināta piedalīties Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas, Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku kopīgi rīkotajā Industrijas dienā 2018.

Apliecinot, ka Valsts kontrole piešķir augstu nozīmību šādiem pasākumiem, kuros varam ar nozarē iesaistītajiem dalīties ar savu viedokli par to, kā  iespējams veicināt un uzlabot jēgpilnu un valsts drošības un aizsardzības interesēm atbilstošu sadarbību, mūsu iestāde pasākumā tika pārstāvēta visaugstākajā līmenī.

Valsts kontroliere kā runātāja piedalījās vienā no trim Industrijas dienas diskusijām “Partnerība aizsardzības iepirkumu jomā – iespējas un ierobežojumi”. Kontroliere uzsvēra, ka aizsardzības nozarei, kas piedzīvojusi ievērojamu pieejamo finanšu resursu pieaugumu, ir jārīkojas tālredzīgi un atbildīgi, no vienkārši naudas tērētāja kļūstot par gudru investoru. No sadarbības kvalitātes nozarē ir un būs atkarīgas mūsu valsts aizsardzības spējas.

“Ir nepieciešami visām pusēm skaidri spēles noteikumi, gudra plānošana, prognozējamība un domāšana ilgtermiņā, tad ieguvēji būs visi. Valsts kontrole aizsardzības nozari noteikti “pieskatīs” arī turpmāk,” diskusijā teica valsts kontroliere.

DAIF pateicības vēstule.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *