Kultūras ministrijai gudri jāsavieno kultūrpolitika ar sabiedrības ieguldīto naudu

23/04/2018

Sabiedrībai joprojām ir mazas iespējas pārliecināties, cik efektīvi ar nodokļu maksātāju naudu tiek sasniegti valsts kultūrpolitikas mērķi profesionālās teātra un mūzikas mākslas jomā, secinājusi Valsts kontrole.

Resursu ieguldījumam tiesu sistēmā jānes sabiedrībai sajūtams rezultāts

20/04/2018

Ceturtdien, 19. aprīlī, Rīgas pilī notika Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa iniciētā diskusiju cikla par tiesu varu Latvijā otrā diskusija. Tajā ar uzrunu “Efektīva tiesu sistēma Latvijā: vai ceļš ved uz mērķi?” piedalījās arī valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Ikvienam ir tiesības dzīvot sabiedrībā, nevis institūcijās

12/04/2018

Labklājības ministrijai būtiski jāuzlabo uzraudzības darbs, veidojot sistēmu, lai cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem un bērni ar funkcionāliem traucējumiem varētu dzīvot sabiedrībā, nevis institūcijā.

Valsts kontrole aicina izteikt viedokli par ārpusģimenes aprūpes sistēmas efektivitāti

06/04/2018

Valsts kontrole uzsāk lietderības revīziju par ārpusģimenes aprūpes sistēmas efektivitāti un aicina darbā ar ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem un audžuģimenēm iesaistītos dalīties pieredzē par jomas problēmām.

Valsts kontroliere tiekas ar Eiropas Parlamenta Budžeta kontroles komitejas pārstāvjiem

03/04/2018

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa otrdien, 3. aprīlī, tikās ar Eiropas Parlamenta Budžeta kontroles komitejas pārstāvjiem un  iepazīstināja ar Valsts kontroles pieredzi ES fondu izlietojuma uzraudzībā Latvijā.

Valsts kontrole Parīzē piedalās INTOSAI publiskā sektora revīziju standartu pilnveidošanā

23/03/2018

Šā gada 19.–23. martā Parīzē (Francijā) notika ietekmīgākās starptautiskās augstāko revīzijas iestāžu asociācijas INTOSAI Profesionālo revīzijas un labas pārvaldības standartu padomes – FIPP– 7. sanāksme, kurā tika pieņemti publiskā sektora revidentu profesijai būtiski lēmumi par spēkā esošo starptautisko revīzijas standartu (ISSAI) pilnveidošanu un jaunu starptautisko revīzijas standartu izstrādi.

Aizsardzības nozarei no līdzekļu tērētāja jākļūst par gudru investoru

22/03/2018

22.martā Valsts kontrole bija aicināta piedalīties Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas, Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku kopīgi rīkotajā Industrijas dienā 2018.

Valsts kontrole konstatē pārkāpumus Ķekavas novada pašvaldības policijā

15/03/2018

Revīzijā par pašvaldību darbību sabiedriskās kārtības jomā Valsts kontrole konstatējusi, ka Ķekavas pašvaldība nepilnīgi vērtē svarīgākās sabiedriskās kārtības problēmas novadā, savukārt trūkumi finansējuma kontrolē rada bažas par līdzekļu neekonomisku izlietojumu. Neprecīza ir arī pašvaldības policijas darbu uzskaite.

Vai ventspilnieki zina, ar ko ikdienā nodarbojas Ventspils pilsētas pašvaldības policija?

14/03/2018

Ventspils pilsētas pašvaldība, uzdodot pašvaldības policijai nodrošināt domes amatpersonas ar autotransportu, rada maldīgu iespaidu par resursiem sabiedriskās kārtības nodrošināšanai. Pašvaldības policija paralēli tiešajiem pienākumiem iesaistās arī maksas pakalpojumu sniegšanā.

Valsts kontrole aicina ieviest skaidrību atskurbināšanas pakalpojumos

13/03/2018

Valsts kontrole rosina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju kopā ar citām ministrijām un Latvijas Pašvaldību savienību izstrādāt vienotu normatīvo regulējumu atskurbināšanas pakalpojumu sniegšanai valstī.

1 - 4012345...102030... »