Sākumlapa » Kontakti » Kontakti

Kontakti

 
Adrese
Skanstes iela 50, Rīga, LV 1013
tālrunis: 67017500
fakss: 67017673
Darba laiks
pirmdiena – ceturtdiena plkst. 8:30 – 17:15
piektdiena plkst. 8:30 – 16:00
Rekvizīti
Latvijas Republikas Valsts kontrole Skanstes iela 50, Rīga, LV 1013
Reģ. Nr. 90000031917
Banka/Maksājumu iestāde: Valsts kase konts LV30TREL2240560006000
BIC kods: TRELLV22

E-iesniegums iestādei

 

Valsts kontroliereElita Krūmiņa
Tālrunis: 67017500
Elita.Krumina@lrvk.gov.lv
Valsts kontrolieres palīdze Zane Švāģere
Tālrunis: 67017500
Fakss: 67017673
Zane.Svagere@lrvk.gov.lv
Pirmais revīzijas departaments
Departamenta direktore Inese Kalvāne
Tālrunis:67017502
Fakss: 67017673
Inese.Kalvane@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Sandra Zunde
Tālrunis: 67017554
Sandra.Zunde@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja p.i.  Sandra Zunde
Tālrunis: 67017554
Sandra.Zunde@lrvk.gov.lv
Otrais revīzijas departaments
Departamenta direktore Ilze Grīnhofa
Tālrunis: 67017506
Fakss: 67017673
Ilze.Grinhofa@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja  Iveta Ozoliņa
Tālrunis: 67017565
Iveta.Ozolina@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Kaiva Skalbiņa
Tālrunis: 67017591
Kaiva.Skalbina@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Aelita Jaunroze
Tālrunis: 67017564
Aelita.Jaunroze@lrvk.gov.lv
Trešais revīzijas departaments
Departamenta direktore Inga Vārava
Tālrunis: 67017503
Fakss: 67017673
Inga.Varava@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Ieva Pīpiķe
Tālrunis: 67017678
Ieva.Pipike@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Agnese Jaunzeme
Tālrunis: 67017561
Agnese.Jaunzeme@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja  Linda Freidenfelde-Purgaile
Tālrunis: 67017615
Linda.Freidenfelde-Purgaile@lrvk.gov.lv
Ceturtais revīzijas departaments
Departamenta direktore Ilonda Stepanova
Tālrunis:  67017505
Fakss: 67017673
Ilonda.Stepanova@lrvk.gov.lv
Sektora vadītājs Uldis Kalniņš
Tālrunis: 67017662
Uldis.Kalnins@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Aija Feldmane
Tālrunis: 67017692
Aija.Feldmane@lrvk.gov.lv
Sektora vadītājaNataļja Mihailova
Tālrunis: 67017645
Natalja.Mihailova@lrvk.gov.lv
Piektais revīzijas departaments
Departamenta direktors Edgars Korčagins
Tālrunis: 67017507
Fakss: 67017673
Edgars.Korcagins@lrvk.gov.lv
Sektora vadītājaInga Vilka
Tālrunis: 67017609
Inga.Vilka@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Elita Andruce
Tālrunis: 67017648
Elita.Andruce@lrvk.gov.lv
Sektora vadītājs Oskars Erdmanis
Tālrunis: 67017548
Oskars.Erdmanis@lrvk.gov.lv
Revīzijas un metodoloģijas departaments 
Departamenta direktore Zita Zariņa
Tālrunis:  67017504
Fakss: 67017673
Zita.Zarina@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Iveta Burkāne
Tālrunis:  67017647
Iveta.Burkane@lrvk.gov.lv
Sektora vadītājaIngrīda Kalniņa-Junga
Tālrunis:  67017664
Ingrida.Kalnina-Junga@lrvk.gov.lv
Sektora vadītāja Ilze Pavāre
Tālrunis:  67017595
Ilze.Pavare@lrvk.gov.lv
Politiku plānošanas projektu un analīzes procesu vadītājs
Politiku plānošanas projektu un analīzes procesu vadītājsValērijs Stūris
Tālrunis:  67017512
Valerijs.Sturis@lrvk.gov.lv
Revīziju rezultātu analīzes un pilnveidošanas procesu vadītāja
Revīziju rezultātu analīzes un pilnveidošanas procesu vadītājaLelde Dimante
Tālrunis:  67017622
Lelde.Dimante@lrvk.gov.lv
Starptautiskās sadarbības daļa
Daļas vadītāja p.i.Zane Leitāne
Tālrunis:  67017579
Zane.Leitane@lrvk.gov.lv
Sabiedrisko attiecību un iekšējās komunikācijas daļa
Daļas vadītājaZane Ozola
Tālrunis:  67017671
Zane.Ozola@lrvk.gov.lv
Kvalitātes vadības sistēmu speciāliste
Kvalitātes vadības sistēmu speciālisteLīga Reinalde
Tālrunis:  67017650
Liga.Reinalde@lrvk.gov.lv
Juridiskā daļa
Daļas vadītāja Liāna Karlsone
Tālrunis: 67017523
Liana.Karlsone@lrvk.gov.lv
Pārkāpumu izvērtēšanas daļa
Daļas vadītājsAivars Ērglis
Tālrunis: 67017634
Aivars.Erglis@lrvk.gov.lv
Personāla daļa
Daļas vadītāja Ilze Valdovska
Tālrunis: 67017528
Ilze.Valdovska@lrvk.gov.lv
Kanceleja
Kancelejas pārvaldniece Inga Freiberga
Tālrunis: 67017515
Inga.Freiberga@lrvk.gov.lv
 Finanšu un budžeta plānošanas daļa  
Daļas vadītāja Sanita Bite
Tālrunis: 67017527
Sanita.Bite@lrvk.gov.lv
Informācijas un tehnoloģiju daļa
Daļas vadītājs Jānis Gustiņš
Tālrunis: 67017537
Janis.Gustins@lrvk.gov.lv
Lietvedības daļa
Daļas vadītāja Lienīte Žiedele-Ivanova
Tālrunis: 67017516
Lienite.Ziedele-Ivanova@lrvk.gov.lv
   Plānošanas un analītikas daļa
Daļas vadītājaLīga Kumska
Tālrunis: 67017690
Liga.Kumska@lrvk.gov.lv
Saimniecības daļa
Saimniecības daļas vadītājs Artis Peipiņš
Tālrunis: 67017538
Artis.Peipins@lrvk.gov.lv

 

Amatpersonu pieņemšanas laiki

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa,

Pirmā revīzijas departamenta direktore Inese Kalvāne,

Otrā revīzijas departamenta direktore Ilze Grīnhofa,

Trešā revīzijas departamenta direktore Inga Vārava,

Ceturtā revīzijas departamenta direktore Ilonda Stepanova,

Piektā revīzijas departamenta direktors Edgars Korčagins,

Revīzijas un metodoloģijas departamenta direktore Zita Zariņa

apmeklētājus pieņem katru pirmdienu no plkst. 15:00 līdz 17:00.

Lūdzam apmeklējumu pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 67017500.