Sākumlapa » Jaunumi » Mācību vizītē Valsts kontrolē ierodas Tadžikistānas revidenti

Mācību vizītē Valsts kontrolē ierodas Tadžikistānas revidenti

29/11/2016 Drukāt šo rakstu

Pirmdienas, 28.novembra rītā nedēļu ilgu mācību vizīti Valsts kontrolē uzsāka Tadžikistānas Revīzijas palātas un Finanšu ministrijas pārstāvji. Vizītes mērķis ir uzzināt par Valsts kontroles darbību un tās labāko praksi ieviešanai Tadžikistānā. Viesiem plānota tikšanās arī ar Latvijas Republikas Finanšu ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvjiem.

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa, sagaidot viesus sacīja: “Apstāklis, ka apmācību programmas ietvaros Tadžikistānas kolēģi izvēlējušies tieši Latvijas Republikas augstāko revīzijas iestādi, ir liels pagodinājums un augsts novērtējums mūsu līdz šim sasniegtajam revīzijas iestādes reformēšanā uz mūsdienīgu, pasaules standartiem atbilstošu audita organizāciju.”

Tadžikistānas Revīzijas palātas un Finanšu ministrijas pārstāvji Latvijā iepazīsies ar Valsts kontrolē izmantoto finanšu, lietderības un atbilstības revīziju metodoloģiju, pašvaldību revīzijām kā vienu no attīstības iespējām, tiks runāts par finanšu disciplīnu un revīziju ziņojumos pausto ieteikumu ieviešanu valsts un pašvaldību iestādēs. Ar viesiem tiksies un pieredzē dalīsies virkne Valsts kontroles ekspertu. Mācību vizīte tiek organizēta Pasaules Bankas projekta par valsts publisko finanšu vadības modernizāciju ietvaros.”

IMG_6263_1

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *