Sākumlapa » Jaunumi » Moldovas revīzijas iestādes pārstāvji interesējas par Latvijas Valsts kontroles sasniegumiem

Moldovas revīzijas iestādes pārstāvji interesējas par Latvijas Valsts kontroles sasniegumiem

13/03/2015 Drukāt šo rakstu

Zviedrijas augstākās revīzijas iestādes projekta ietvaros, 10. un 11.martā Valsts kontrolē viesojās pieci  Moldovas Republikas Revīzijas palātas kolēģi, kā arī projekta vadītājs no Zviedrijas.

Vizītes mērķis bija iegūt informāciju par VK RMD darba organizāciju, struktūru un uzbūvi, kā arī VK personālvadības stratēģiju un darba organizāciju.

Tikšanās laikā notika aktīva diskusija un pieredzes apmaiņa – Moldovas kolēģi vēlas reformēt savu institūciju  (Moldovas Republikas Revīzijas palāta), ko plāno veikt balstoties uz mūsu VK labo praksi. Ar Moldovas kolēģiem tikās valsts kontroliere un visi VK padomes locekļi. Abas dienas ar viesiem aktīvi strādāja Revīzijas un Metodoloģijas departamenta direktore L.Dimante, Personāldaļas vadītāja I.Zālīte, Kancelejas vadītāja I.Freiberga, Otrā un Trešā revīzijas departamentu direktores I.Grīnhofa un I.Vārava, kā arī Juridiskā daļa.

Viņi iepazīstināja Moldovas revidentus ar Latvijas Valsts kontroles padarītajiem un iecerētajiem darbiem.

Vizītes noslēgumā Moldovas kolēģi ļoti atzinīgi izteicās par mūsu sniegtajām prezentācijām un lietderīgi pavadīto laiku, kas noteikti palīdzēs veikt viņu iecerētās reformas Moldovas Republikas Revīzijas palātā.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *