Sākumlapa » Jaunumi » Valsts kontrole aicina iedzīvotājus vērtēt transporta infrastruktūras kvalitāti Rīgā

Valsts kontrole aicina iedzīvotājus vērtēt transporta infrastruktūras kvalitāti Rīgā

01/08/2018 Drukāt šo rakstu

Valsts kontrole aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un novērtēt Rīgas transporta infrastruktūru. Tā ir būtiska gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem – kājāmgājējiem, velosipēdistiem, autobraucējiem un ikvienam, kurš pārvietojas ar sabiedrisko transportu. Valsts kontrolei ir svarīgi noskaidrot iedzīvotāju viedokli, veicot revīziju par to, kā Rīga plāno transporta infrastruktūras attīstību un kas faktiski tiek paveikts.

Valsts kontrole revīzijā analizē, vai Rīga transporta infrastruktūru plāno, veido un uztur efektīvi un ekonomiski. Revidenti vērtē svarīgāko darbu plānošanu un to, kas no iecerētā tiek īstenots un cik ekonomiski pašvaldība rīkojas. Revīzijā tiek pievērsta uzmanība arī dažādu transporta infrastruktūras objektu attīstībai, tai skaitā park-and-ride autostāvvietām un veloceliņu izbūvei.

“Teorētiski Rīgas pašvaldība apzinās, ka ikvienam ir svarīgi droši un ērti nonākt no punkta A uz punktu B neatkarīgi no pārvietošanās veida. Tomēr bieži dzirdam par dažādām problēmām. Vērtējot, kā Rīgas mērķi un plāni atspoguļojas darbos, mums ir svarīgs cilvēku viedoklis par transporta infrastruktūras kvalitāti,” skaidro Valsts kontrole.

Papildu informācija:
Reinis Grāvītis
Sabiedrisko attiecību un iekšējās komunikācijas daļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67017544
e-pasts: Reinis.Gravitis@lrvk.gov.lv

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *