Sākumlapa » Jaunumi » Valsts kontrole paraksta sadarbības memorandu ar Laosas augstāko revīzijas iestādi

Valsts kontrole paraksta sadarbības memorandu ar Laosas augstāko revīzijas iestādi

21/05/2018 Drukāt šo rakstu

Lai stiprinātu Latvijas un Laosas augstāko revīzijas iestāžu sadarbību, veicinātu nozares profesionāļu zināšanu un pieredzes apmaiņu revīzijas efektivitātes paaugstināšanā, Latvijas Republikas Valsts kontrole šodien, 21. maijā, parakstīja Sadarbības memorandu ar Laosas Tautas Demokrātiskās Republikas augstāko revīzijas iestādi.

Abas valstis turpmāk sadarbosies stratēģiskās plānošanas, personāla un kvalitātes vadības, komunikācijas jautājumos, kā arī jautājumos, kas saistīti ar revīzijas iestāžu sadarbību ar tiesībsargājošajām iestādēm, parlamentu un sabiedrību. Tāpat Sadarbības memorands paredz abu valstu revīzijas iestāžu pieredzes apmaiņu revīziju veikšanā, metodoloģijas jautājumos un ieteikumu ieviešanā.

Sadarbības memorandu parakstīja valsts kontroliere Elita Krūmiņa un Laosas augstākās revīzijas iestādes prezidente Vientanga Sifandone (Viengthong Siphandone).

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa: “Mēs esam gandarīti par iespēju dalīties pieredzē ar Laosas pārstāvjiem, kuri ir novērtējuši mūsu līdzšinējo ieguldījumu revīziju attīstībā Latvijā un izteikuši vēlmi svarīgākajos aspektos mūsu paveikto īstenot arī savā zemē. Memorands ir apliecinājums, ka mēs no tiem, kas mācās, esam kļuvuši par tiem, kuri var mācīt un sniegt pieredzi citiem.”

Latvijas Republikas Valsts kontroles un Laosas Tautas Demokrātiskās Republikas Augstākās revīzijas iestādes abpusējā sadarbība sākās pēc Laosas iniciatīvas 2017. gadā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *