Sākumlapa » Aktuālā informācija » Jaunumi » Valsts kontrole uzvarējusi Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes kapacitātes stiprināšanai rīkotā starptautiskā konkursā.

Valsts kontrole uzvarējusi Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes kapacitātes stiprināšanai rīkotā starptautiskā konkursā.

07/04/2017 Drukāt šo rakstu

Valsts kontroles kompetence kvalitatīvu revīziju veikšanā, ieteikumu ieviešanā un sadarbībā ar Saeimu un valdību starptautiski ir augsti novērtēta. Uzvaru Valsts kontrole guvusi, iesniedzot piedāvājumu konsorcijā ar prestižiem konsultantiem no Vācijas – GFA Consulting Group GmbH un Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit International Services (GIZ) GmbH.

Divu gadu ilgajā projektā “Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes (ARI) institucionālās kapacitātes stiprināšana” Valsts kontroles eksperti Gruzijas ARI speciālistiem sniegs atbalstu, stiprinot iestādes neatkarību, veicinot starptautiskiem standartiem atbilstošu finanšu un lietderības revīziju veikšanu, uzlabojot revīziju plānošanu un kvalitātes vadību, kā arī sadarbību ar parlamentu.

Starptautiskās sadarbības laikā Gruzijā tiks analizēts normatīvais regulējums augstākās revīzijas iestādes neatkarības nodrošināšanas kontekstā, lai tas atbilstu ISSAI 10 – Mehiko deklarācijai par ARI neatkarību.  Lietderības un finanšu revīziju jomā Valsts kontroles eksperti pievērsīs uzmanību Gruzijas ARI darba metožu atbilstībai starptautiskajiem revīziju standartiem, kā arī revīziju plānošanas, veikšanas un uzraudzības procesa uzlabošanai tiks sniegts atbalsts moderno tehnoloģiju pielietošanā revidentu darbā.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *