Sākumlapa » Jaunumi » Valsts kontrolē viesojas Valsts prezidents Egils Levits

Valsts kontrolē viesojas Valsts prezidents Egils Levits

31/10/2019 Drukāt šo rakstu

Valsts attīstības izdevumi un valsts budžeta veidošanas process, amatpersonu atbildības vērtēšana un ar to saistīto tiesību normu kvalitātes uzlabošana bija galvenās sarunas tēmas, šodien valsts kontrolierei un Valsts kontroles padomei tiekoties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu.

Tikšanās laikā ar Valsts prezidentu valsts kontroliere Elita Krūmiņa atkārtoti pauda viedokli, ka, pārskatot praksi, kā tiek pārdalīti valsts attīstībai svarīgiem mērķiem piešķirtie, bet neizlietotie līdzekļi, iespējams ietaupīt līdzekļus valsts prioritātēm. Tāpat Valsts kontroles padomes ieskatā nepieciešams atbildīgi stiprināt visu valsts budžeta veidošanas procesa caurskatāmību.

Valsts kontroliere uzsvēra: “Esam gandarīti būt sadzirdēti visaugstākajā līmenī un esam gatavi ciešā sadarbībā ar Valsts prezidentu un citām konstitucionālajām iestādēm piepildīt mūsu vērtības – atbildību, atklātību un attīstību ar jēgpilnu saturu Latvijas valsts nākotnei. Mēs turpināsim sekot un sniegt ieteikumus valsts pārvaldei tālredzīgai rīcībai ar publiskajiem līdzekļiem, tai skaitā jautājumā par valsts budžeta veidošanas procesu. Tāpat mēs sagaidām, ka notiks reāls darbs pie tiesību normu kvalitātes uzlabošanas, it īpaši jautājumā par amatpersonu atbildību.”

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *