Sākumlapa » Jaunumi » Valsts kontroliere ar Spānijas un Turcijas kolēģiem pārrunā starptautisko sadarbību ārējās komunikācijas jomā

Valsts kontroliere ar Spānijas un Turcijas kolēģiem pārrunā starptautisko sadarbību ārējās komunikācijas jomā

25/02/2019 Drukāt šo rakstu

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa divu dienu darba vizītē tikās ar Spānijas un Turcijas augstāko revīzijas iestāžu vadītājiem, lai pārrunātu Eiropas Augstāko revīzijas iestāžu organizācijas (EUROSAI)* valdes darba aktualitātes komunikācijas stratēģijas jomā.

Jau ziņots, ka Latvijas Republikas Valsts kontrole ir viena no astoņiem EUROSAI valdes locekļiem, tādējādi koleģiāli vada EUROSAI darbu. EUROSAI valdes kompetencē ir virkne svarīgu jautājumu, bet katrs valdes loceklis papildus ir uzņēmies atbildību par noteiktu jomu. Valsts kontrole atbild par  EUROSAI komunikācijas stratēģijas izstrādi un īstenošanas uzraudzību.

Darba vizītes mērķis bija iepazīstināt partnerus ar Valsts kontroles veikto EUROSAI esošās komunikācijas analīzi un uz šīs analīzes pamata aktualizētās EUROSAI komunikācijas stratēģijas projektu un rīcības plānu nākamajiem diviem gadiem.

Spānijas un Turcijas valstu kontrolieri augstu novērtēja Valsts kontroles iniciatīvas un sagatavotos dokumentus, kā arī dalījās ar saviem priekšlikumiem EUROSAI komunikācijas stratēģijas pilnveidošanai, īpaši ņemot vērā starpkultūru vadības aspektus.

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa pozitīvi novērtēja kolēģu profesionālo ieguldījumu un apņēmās izvērtēt sniegtos ierosinājumus pirms EUROSAI komunikācijas stratēģijas un pavadošās dokumentu paketes prezentēšanas un apstiprināšanas nākamajā EUROSAI valdes sēdē, kas šī gada 12. un 13. jūnijā notiks Rīgā.

Turcijas Augstākā revīzijas iestāde pašlaik nodrošina EUROSAI prezidentūru, bet Spānijas Augstākā revīzijas iestāde  veic EUROSAI sekretariāta pienākumus. Tādējādi šīs iestādes ir Valsts kontroles galvenie sadarbības partneri EUROSAI komunikācijas izaicinājumu risināšanā.

* Eiropas Augstāko revīzijas iestāžu organizācija, kuras sastāvā ir 50 valstu augstākās revīzijas iestādes.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *