Sākumlapa » Aktuālā informācija » Jaunumi » Valsts kontroliere Elita Krūmiņa parakstījusi sadarbības memorandu ar Horvātijas augstāko revīzijas iestādi

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa parakstījusi sadarbības memorandu ar Horvātijas augstāko revīzijas iestādi

21/06/2017 Drukāt šo rakstu

Šī gada 9. jūnijā Valsts kontroliere Elita Krūmiņa un padomniece stratēģiskos jautājumos Marita Salgrāve tikās ar Horvātijas Augstākās revīzijas iestādes (Državni ured za reviziju) amatpersonām. Vizītes laikā tika pārrunāti abu Augstāko revīzijas iestāžu stratēģiskie mērķi, prioritātes un aktuālie izaicinājumi. Valsts kontrole arī dalījās pieredzē par gūtajām mācībām, organizējot un  vadot ES Kontaktu komitejas sanāksmi 2015. gadā, kā arī darbojoties ES Kontaktu komitejas Vadības komitejā. Šī pieredze Horvātijas augstākajai revīzijas iestādei ir ļoti vērtīga, jo tā vadīs ES Kontaktu komitejas sanāksmi 2018. gadā.

Abu valstu pārstāvji attīstīja iespējamās nākotnes sadarbības dialogu, daloties pieredzē, kas gūta veicot finanšu, atbilstības un lietderības, sagatavojot ziņojumus un organizējot sabiedrības informēšanu par konstatējumiem, secinājumiem un ieteikumiem. Vizītes noslēgumā Latvijas un Horvātijas Augstāko revīzijas iestāžu vadītāji Elita Krūmiņa un Ivans Klešičs (Ivan Klešić) parakstīja divpusējās sadarbības memorandu, kas paver iespējas kopīgiem pasākumiem abu iestāžu kapacitātes stiprināšanai.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *