Sākumlapa » Jaunumi » Video tiešraide: preses konference par pašvaldību dzīvojamā fonda atbilstību ēku drošuma prasībām

Video tiešraide: preses konference par pašvaldību dzīvojamā fonda atbilstību ēku drošuma prasībām

13/01/2020 Drukāt šo rakstu

Tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju dzīvo savos vai īrētos dzīvokļos pašvaldību apsaimniekotos daudzdzīvokļu namos, no kuriem daudzi ir veselībai un dzīvībai bīstami. Rīt, 14.janvārī Valsts kontrole publiskos likumības un lietderības revīzijas ziņojumu “Vai tiek izpildīti priekšnoteikumi pašvaldību pārvaldīšanā un kontrolē esošu ekspluatācijā pieņemtu ēku atbilstībai drošuma prasībām?”. Par to, kā kopš denacionalizācijas darbojusies mājokļu politika un kas šajā jomā darāms turpmāk, informēsim rītdien Valsts kontroles rīkotajā preses konferencē.

Revīzija tika veikta Daugavpils un Valmieras pilsētās, Alojas, Ērgļu, Gulbenes, Limbažu, Olaines, Saldus, Tērvetes un Ventspils novados.

Preses konference notiks Skanstes ielā 50 pulksten 10.30, tajā piedalīsies valsts kontroliere Elita Krūmiņa, Valsts kontroles padomes loceklis Edgars Korčagins, ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro un Latvijas Pašvaldību savienības Dzīvokļu apakškomitejas vadītājs Jurijs Strods.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāru secība: dilstoši

  1. Kaspars says:

    Ko darīt ja mājā dzīvo ap 400 cilvēki un pašiem pieņemt lēmumu juridiski pareizi gandrīz nav iespējams, bet apsaimniekotājs tāmē piedāvā veikt darbus, kuru izmaksas pārsniedz tirgus cenas daudz vairāk ?

  2. Valsts kontrole says:

    Jā, lēmumus par mājas apsaimniekošanu, izmaksām vai apsaimniekotāja maiņu var pieņemt dzīvokļu īpašnieku kopsapulcē, kurā piedalās vairāk nekā puse dzīvokļu īpašnieku.
    Tomēr jūs arī pats individuāli varat vērsties pie apsaimniekotāja ar priekšlikumu par citu darbu veicēju un izmaksām.