Sākumlapa » Jaunumi » VK pieredzi stratēģiskās plānošanas jomā apgūst Bosnijas un Hercegovinas amatpersonas

VK pieredzi stratēģiskās plānošanas jomā apgūst Bosnijas un Hercegovinas amatpersonas

18/10/2017 Drukāt šo rakstu

2017. gada 18. oktobrī Valsts kontrolē viesojās amatpersonas no dažādām Bosnijas un Hercegovinas valsts pārvaldes institūcijām. Delegācija iepazinās ar Valsts kontroles piemēru kā stratēģiskā plānošana un stratēģijas īstenošana ļauj labāk noteikt prioritāros darbības virzienus un mērķtiecīgi plānot resursus. Pievēršoties augstākās revīzijas lomai stratēģiskās plānošanas kontekstā, tika pārrunāta politikas plānošanas dokumentu kā informācijas avotu nozīme lietderības revīziju plānošanā.

Valsts kontroli delegācija apmeklēja plašas mācību vizītes ietvaros. Tās mērķis bija apgūt Latvijas pieredzi un stiprināt Bosnijas un Hercegovinas kapacitāti politikas un stratēģiskās plānošanas jomā. Vizīte sastāvēja no trīs blokiem. Sadaļā “Kā stratēģisko plānošanu redz no augšas” delegācija apmeklēja Saeimu un Pārresoru koordinācijas centru. Valsts kontrole un Finanšu ministrija sniedza savu skatījumu sadaļā “Stratēģiskā plānošana ar skatu no naudas puses”. Noslēdzošajā blokā “Stratēģiskā plānošana no ministriju skatu punkta” delegācija tikās ar Tieslietu un Labklājības ministriju pārstāvjiem.

Mācību vizīte noritēja projekta “Stratēģiskās plānošanas un politikas veidošanas kapacitātes stiprināšana – II fāze” ietvaros. Projekta mērķis ir turpināt attīstīt funkcionējošu un ilgtspējīgu stratēģiskās plānošanas sistēmu, kas attiecas uz budžeta plānošanu un pierādījumos balstītas politikas veidošanu.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *