UZMANĪBU Jūs lietojat vecu Internet Explorer pārlūku, līdz ar ko nebūs iespējams izmantot visas mājaslapas tehniskās iespējas!
Sīkdatnes! LRVK mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes!

Jaunumi

Valsts kontroliere tiekas ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru

26. janvārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu, lai  pārrunātu nozares aktualitātes un vienotos par ministrijas un Valsts kontroles sadarbību nozarē aktuālu jautājumu risināšanā. (vairāk…)

Nevajag aizbildināties, vajag strādāt!

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa

Pēc nesen publiskotās Valsts kontroles revīzijas par sociālās palīdzības sniegšanu pašvaldībās publiskajā telpā parādījās dažu pašvaldību darbinieku taisnošanās, ka viņiem nav pieejamas vajadzīgās datubāzes, ka nevar zināt palīdzības prasītāju patieso materiālo stāvokli un vispār – cilvēki paši ir atbildīgi par ziņām, ko sniedz dienestam. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar aizsardzības ministru

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa un VK padomes locekle, Otrā revīzijas departamenta direktore Ilze Grīnhofa šodien tikās ar aizsardzības ministru Raimondu Vējoni. Galvenā uzmanība sarunā tika pievērsta pēdējām revīzijām aizsardzības jomā. R.Vējonis uzklausīja VK amatpersonu informāciju par revīzijā Latvijas Republikas Zemessardzē konstatēto un ieteikumiem. Aizsardzības ministrs pauda noteiktu apņemšanos ieteikumus ieviest un rūpīgi sekot konstatēto nepilnību novēršanai. (vairāk…)

Valsts kontrole: Mārupe – kārtējā pašvaldība, kurā trūkst iekšējās kontroles un likumpaklausības

Valsts kontroles apņemšanās katru pašvaldību pārbaudīt ne retāk kā reizi 3 gados ir pamatota un ļoti nepieciešama. To apliecina nupat pabeigtā revīzija Mārupes novada pašvaldībā (pašvaldība) un AS „Mārupes komunālie pakalpojumi” (AS). (vairāk…)

IUB soda iepirkumu likuma pārkāpējus

Pēc Valsts kontroles iesnieguma, Iepirkumu uzraudzības birojs sodījis Priekuļu tehnikuma amatpersonu. Par Publisko iepirkumu likuma pārkāpšanu persona saukta pie administratīvās atbildības un uzlikts naudas sods.

VK: Beidzot jāpilda nolemtais – ātrās palīdzības transports arī Rīgas reģionā ir jānodrošina valstij

Pakāpeniski, jau no 2012. gada, Rīgas reģionā nelaimē nokļuvušos līdz ārstniecības iestādei vajadzēja sākt nogādāt ar jaunām, valstij piederošām ātrās palīdzības automašīnām. (vairāk…)