UZMANĪBU Jūs lietojat vecu Internet Explorer pārlūku, līdz ar ko nebūs iespējams izmantot visas mājaslapas tehniskās iespējas!
Sīkdatnes! LRVK mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes!

Jaunumi

Temīdas svari pēc Valsts kontroles revīzijām Zemgalē

Pēc vairākām revīzijām, kurās Valsts kontrole (VK) pārbaudīja veselības aprūpes iestādes Jelgavā, informācija par tajās atklāto tika nosūtīta tiesībsargājošajām iestādēm. Prokuratūras aktīvas rīcības rezultātā pagājušajā nedēļā uzsākta kriminālvajāšana pret Jelgavas poliklīnikas vadītāju (vairāk…)

Valsts kontroles darbinieki apmāca policistus

Īstenojot pērn pavasarī panākto vienošanos starp augstāko revīzijas iestādi un Valsts policiju, 25.februārī Valsts kontroles pārstāvji vadīja mācības Valsts policijas darbiniekiem. Policisti noklausījās vairākas lekcijas par revīziju plānošanu un metodoloģiju. (vairāk…)

Iedzīvotāji personu apliecinošos dokumentus var saņemt ātrāk, lētāk un ērtāk

Personu apliecinošo dokumentu izsniegšana iedzīvotājiem var būt ātrāka, lētāka un ērtāka. Tā secinājusi Valsts kontrole, revīzijā pārbaudot pasu un personas apliecību izsniegšanas procesu un to atbalstošo informācijas sistēmu darbības efektivitāti. (vairāk…)

Valsts kontroles ieteikumu ieviešana Latvijas Pastā – tikai uz papīra un ar nepilnībām

Ja salīdzina visas trīs šogad veiktās ieteikumu ieviešanas pārbaudes Satiksmes ministrijas (SM) kapitālsabiedrībās (Latvijas autoceļu uzturētājā, Lidostā „Rīga” un Latvijas Pastā), tad Latvijas Pastā (LP) aina ir visbēdīgākā. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar EK ģenerāldirektorāta Publiskā iepirkuma departamenta direktoru

25.februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar Eiropas Komisijas Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ģenerāldirektorāta Publiskā iepirkuma departamenta direktoru Joaquim Nunes de Almeida, lai pārrunātu iespējas pilnveidot publiskā iepirkuma sistēmas dalībvalstīs,kā arī Eiropas Komisijas iespējamu turpmāko lomu situācijas uzlabošanā. (vairāk…)

VK: PMLP nelikumīgi pagarina uzturēšanās atļaujas, bet valsts izliekas nemanām problēmas patvēruma jomā

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) pretlikumīgi pagarinājusi uzturēšanās atļaujas ārzemniekiem, kam tās izsniegtas, pamatojoties uz ieguldījumu uzņēmējdarbībā vai kā uzņēmuma valdes loceklim. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar kultūras ministri

23. februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar kultūras ministri Daci Melbārdi, lai  pārrunātu jomas aktualitātes un Valsts kontroles revīzijās identificētās nepilnības. Sarunā piedalījās arī VK padomes locekle Laura Graudiņa, kā arī valsts sekretārs Sandis Voldiņš. Sarunas dalībnieki vienojās par turpmāku rīcību Valsts kontroles veikto revīziju rezultātā sniegto ieteikumu ieviešanā.

Valsts kontroliere tiekas ar satiksmes ministru

20.februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar satiksmes ministru Anriju Matīsu, lai pārrunātu ministrijas pārraudzītās nozares aktualitātes un Valsts kontroles revīzijās identificētās nepilnības. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar ārlietu ministru

18. februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Amatpersonas pārrunāja jomas aktualitātes un Valsts kontroles revīzijās atklātās nepilnības. (vairāk…)