UZMANĪBU Jūs lietojat vecu Internet Explorer pārlūku, līdz ar ko nebūs iespējams izmantot visas mājaslapas tehniskās iespējas!
Sīkdatnes! LRVK mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes!

Jaunumi

Valsts kontroliere tiekas ar EK ģenerāldirektorāta Publiskā iepirkuma departamenta direktoru

25.februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar Eiropas Komisijas Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ģenerāldirektorāta Publiskā iepirkuma departamenta direktoru Joaquim Nunes de Almeida, lai pārrunātu iespējas pilnveidot publiskā iepirkuma sistēmas dalībvalstīs,kā arī Eiropas Komisijas iespējamu turpmāko lomu situācijas uzlabošanā. (vairāk…)

VK: PMLP nelikumīgi pagarina uzturēšanās atļaujas, bet valsts izliekas nemanām problēmas patvēruma jomā

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) pretlikumīgi pagarinājusi uzturēšanās atļaujas ārzemniekiem, kam tās izsniegtas, pamatojoties uz ieguldījumu uzņēmējdarbībā vai kā uzņēmuma valdes loceklim. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar kultūras ministri

23. februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar kultūras ministri Daci Melbārdi, lai  pārrunātu jomas aktualitātes un Valsts kontroles revīzijās identificētās nepilnības. Sarunā piedalījās arī VK padomes locekle Laura Graudiņa, kā arī valsts sekretārs Sandis Voldiņš. Sarunas dalībnieki vienojās par turpmāku rīcību Valsts kontroles veikto revīziju rezultātā sniegto ieteikumu ieviešanā.

Valsts kontroliere tiekas ar satiksmes ministru

20.februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar satiksmes ministru Anriju Matīsu, lai pārrunātu ministrijas pārraudzītās nozares aktualitātes un Valsts kontroles revīzijās identificētās nepilnības. (vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar ārlietu ministru

18. februārī valsts kontroliere Elita Krūmiņa tikās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Amatpersonas pārrunāja jomas aktualitātes un Valsts kontroles revīzijās atklātās nepilnības. (vairāk…)

Vainīgie jāsauc pie atbildības!

Valsts kontrolieres Elitas Krūmiņas intervija laikrakstā “Вести Сегодня”.

(vairāk…)

Valsts kontroliere tiekas ar finanšu ministru

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa šodien tikās ar finanšu ministru Jāni Reiru. Sarunā piedalījās arī VK Revīzijas un metodoloģijas departamenta direktore Lelde Dimante, kā arī FM valsts sekretāre Baiba Bāne un Iekšējā audita departamenta direktore Arina Andreičika. (vairāk…)

VK aicina LPS tikties ar cilvēkiem, nevis rīkot videokonferences.

Valsts kontrole ir nosūtījusi Latvijas Pašvaldību savienībai (LPS) vēstuli, kurā informēja par 12. februāra tikšanos, kurā piedalījās pašvaldību un sociālo dienestu, kā arī Labklājības ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, un Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji. (vairāk…)

VK, LM un pašvaldības sadarbosies sociālās palīdzības jomas pilnveidošanā

Valsts kontrole (VK) šodien tikās ar pašvaldību sociālo dienestu, Labklājības ministrijas (LM), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvjiem, lai pārrunātu nesen notikušajā revīzijā par pašvaldību sniegtās sociālās palīdzības tiesiskumu un efektivitāti konstatēto. (vairāk…)

Valsts kontrole piedalās Banku augstskolas rīkotajās Karjeras dienās

10. un 11.februārī Banku augstskolā noritēja tradicionālās Karjeras dienas. Šoreiz tajās piedalījās arī Valsts kontrole. VK Personāla daļas vadītāja Ilma Zālīte ir gandarīta par paveikto un saka: „Manuprāt, jaunieši maz zina par valsts pārvaldes dažādām institūcijām, to uzdevumiem un darbību. Lielākoties viņi ir dzirdējuši tikai ministriju un iestāžu nosaukumus. Karjeras dienas ir lieliska iespēja mums stāstīt par Valsts kontroles lomu valsts pārvaldē, par revīziju dažādiem veidiem, par darbiniekiem kādi pie mums strādā, kādu neatsveramu pieredzi,  papildu zināšanas viņi iegūst, kā arī par iespējām, kuras tiek piedāvātas labākajiem darbiniekiem.” (vairāk…)