UZMANĪBU Jūs lietojat vecu Internet Explorer pārlūku, līdz ar ko nebūs iespējams izmantot visas mājaslapas tehniskās iespējas!

Jaunumi

Baltijas valstu augstāko revīzijas iestāžu Rail Baltica darba grupas sanāksme Viļņā

24.–25. maijā Viļņā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas augstāko revīzijas iestāžu pārstāvji tikās, lai pārrunātu Rail Baltica projekta gaitu, iespējamos riskus un nākotnes plānus nākotnes plānus kopīgas revīzijas veikšanai par Rail Baltica projektu. (vairāk…)

Ministriju grāmatvedības uzskaite – samērā laba, darījumu atbilstība plāniem, tiesību normām un labajai praksei – joprojām izaicinājums

Ministriju un centrālo valsts iestāžu grāmatvedības uzskaites kvalitāte, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, nav būtiski mainījusies – Valsts kontrole nav konstatējusi ne būtiskus uzlabojumus, ne arī situācijas pasliktināšanos.
(vairāk…)

Video: preses konference par ministriju un centrālo iestāžu 2017. gada pārskatu revīziju rezultātiem

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa preses konferencē plkst. 9.30 informē par finanšu revīziju rezultātiem, akcentējot galvenās tendences, kas konstatētas ministriju un centrālo valsts iestāžu finanšu pārskatos.
(vairāk…)

Neatkarīgās institūcijas – sabiedrības garants labākai dzīvei

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa

Tiesībsargs Juris Jansons

Neatkarība, ko tādām institūcijām kā Valsts kontrole un Tiesībsargs nodrošina mūsu valsts Satversme un likumi, nav ne viegla, ne salda. Likumu piešķirto neatkarību brīvi un objektīvi paust savu viedokli mēs uztveram kā nopietnu atbildību un pienākumu. (vairāk…)

Valsts kontrole paraksta sadarbības memorandu ar Laosas augstāko revīzijas iestādi

Lai stiprinātu Latvijas un Laosas augstāko revīzijas iestāžu sadarbību, veicinātu nozares profesionāļu zināšanu un pieredzes apmaiņu revīzijas efektivitātes paaugstināšanā, Latvijas Republikas Valsts kontrole šodien, 21. maijā, parakstīja Sadarbības memorandu ar Laosas Tautas Demokrātiskās Republikas augstāko revīzijas iestādi. (vairāk…)

Valsts kontrole parakstīs sadarbības memorandu ar Laosas augstāko revīzijas iestādi

Pirmdien, 21. maijā plkst. 12.00 Latvijas Republikas Valsts kontrole noslēgs sadarbības memorandu ar Laosas Tautas Demokrātiskās Republikas augstāko revīzijas iestādi. (vairāk…)

Valsts kontroles speciālisti snieguši atbalstu Serbijas kolēģiem ceļā uz ES

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa 10. maijā Belgradā piedalījās Serbijas Augstākās revīzijas iestādes atbalsta projekta noslēguma sanāksmē, paužot gandarījumu par Latvijas un Serbijas veiksmīgo sadarbību un projektā sasniegtajiem rezultātiem. (vairāk…)

Valsts kontroles komentārs par Ministru prezidenta Māra Kučinska publiskajiem izteikumiem LTV1 raidījumam “Rīta Panorāma” 10. maijā

Par visu graujošajiem uzlidojumiem

Valsts kontrole pauž neizpratni par valdības vadītāja Māra Kučinska medijiem pausto viedokli par Valsts kontroles secinājumiem par gadiem ieilgušu bezdarbību iekšlietu nozares nekustamo īpašumu pārvaldīšanā un dubultajiem standartiem amatpersonu darbībā. (vairāk…)

Stāsts nav tikai par šļūtenēm un medībām

Laikā, kad valstī notika virzība uz visu valsts nekustamo īpašumu pārvaldības centralizāciju vienviet, iekšlietu nozares nekustamo īpašumu pārvaldīšana tika atstāta Iekšlietu ministrijas pārziņā, jo tikai nozare pati var nodrošināt atbilstošu tik specifisku īpašumu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, kādi ir nozares īpašumi. (vairāk…)

Iekšlietu jomas nekustamo īpašumu pārvaldīšanā – būtiski trūkumi un dubulti standarti

Valsts kontroles ieskatā Iekšlietu ministrija un Nodrošinājuma valsts aģentūra nav rīkojušās pietiekami, lai nozares nekustamos īpašumus pārvaldītu efektīvi un likumīgi. (vairāk…)